Питання: ТОВ має повністю сформований статутний капітал, збитків за 1 півріччя немає. Які буде мати наслідки в податковому та бухгалтерському обліку операція зменшення статутного капітал?
Це не викуп часток, не вихід одного з учасників, а просто зменшення статутного капіталу за рішенням учасників без виплати вартості часток, враховуючи що один учасник нерезидент України.
Як відобразити в бухгалтерському і податковому обліку різницю між статутним капіталом який в нас є і який хоче сформувати наше керівництво, якими проводками?
Якщо недостатньо рішення учасників для зменшення статутного капіталу, будь ласка підкажіть нам які можуть бути на те причини але без викупу часток і виходу учасників?