Питання: ТОВ (платник єдиного податку на 3 групі за ставкою 5%) уклало нотаріально засвідчений договір продажу нежитлової нерухомості (Крим) з фізичною особою, зареєстрованою в Києві. Покупець перерахував кошти після купівлі нерухомості на рахунок ТОВ зі свого рахунку в українському банку. Оплатив вже більше половини обумовленої в договорі ціни.
На сьогодні заборгованість складає більше 2 000 000 грн до закінчення остаточного розрахунку. Але у покупця відсутні документи, що підтверджують джерела походження доходу. Без підтвердження джерела походження доходу банки не приймають від покупця готівку для внесення на рахунок.
Яким чином ТОВ може отримати від покупця залишок коштів? Чи потрібно розривати договір, оскільки у покупця залишилася лише готівка?