Про віру в Себе

Вітаю Вас,
поділюся трохи конфіденційною інформацією щодо того, як стати Партнером Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та Партнери». Процес такого становлення полягає у тому, що спочатку з потенційним кандидатом спілкуюся я. Під час такого спілкування пояснюю, як ми працюємо та як ставимося до нашої праці, акцентую увагу кандидата на тому, що йому доведеться у нас займатися тією галуззю права, якою він мріє займатися, отримуватиме він від нас усе, що заплатить клієнт за його роботу, вимог щодо робочого часу та дрес-коду у нас немає.

Тобто кандидату у Партнери надаються усі можливості реалізувати себе. Ми у цьому допомагаємо. Йому ж лише треба любити, те, чим він хоче займатися, і повірити у Себе. Це усе, що від нього вимагається.

А тепер я Вас здивую: 9 з 10 потенційних кандидатів відмовляються. Вони надають перевагу мінімальним гарантіям у зарплаті і не хочуть повірити у свої можливості.

Маю досвід спілкування з різними рекламними агенціями, виданнями… Вони пропонують нам рекламувати готель «Затишний» (http://zatyshny.com.ua/) або ж нашу Адвокатську фірму. Я завжди пропоную такий варіант співпраці: я оплачую рекламу, яку пропонує рекламна агенція, у названому нею ж розмірі. Якщо реклама спрацює і бодай один гість приїде в готель «Затишний», бодай один клієнт прийде за адвокатськими послугами, то оплата залишається рекламній агенції. Якщо ж ні, то оплата повертається мені.

Ще жодна рекламна агенція не погодилася на такі умови, хоча її представники мене довго переконували, що вони вірять у те, що реклама спрацює та гості і клієнти у нас будуть.

Кілька днів тому переглядав фільм «Мрії здійснюються». Там один із персонажів так висловив свою думку щодо мрій: «Якби Ти вірила в себе, Тобі не довелося б загадувати бажання».

А Ви вірите у те, чим займаєтеся??? У Себе вірите???