ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ щодо продажу товарних запасів на експорт за ціною, що є нижчою ціни придбання за імпортом

До Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та Партнери» в особі керівного партнера Єфімова Олександра Миколайовича, доцента, доктора філософії права (кандидата юридичних наук), доцента кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, адвоката та аудитора звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю «Ф» (Ідентифікаційний код – ХХХХХХХ) в особі директора Ч. із замовленням юридичної консультації щодо податкових та інших наслідків продажу на експорт товарних запасів (товарів) за ціною нижче собівартості (імпортованої вартості), що спричинено військовим станом, форс-мажорними обставинами, неможливістю реалізації товару внаслідок країни його походження, та податкових і інших наслідків, ризиків. При цьому ціна реалізації товару буде визначена на підставі незалежної оцінки суб’єктом оціночної діяльності з урахуванням наведених факторів, які не дають можливості реалізувати продукцію за ціною, що є не нижчою ціни придбання.

Continue reading »

Щодо поширення вимог Державних санітарних правил Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві в частині паспортизації складів підприємств, які зберігають дезінфікуючі засоби

Висновок науково-правової експертизи № 9622

з питань щодо поширення вимог Державних санітарних правил Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1.2.001-98, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 03.08.1998 № 1, в частині паспортизації складів підприємств, які не зберігають пестициди і агрохімікати, а лише дезінфікуючі засоби

 

 

м. Київ                                                    складено 14 грудня 2020 року

Continue reading »

Ошо Раджниш “Горчичное зерно. Комментарии к пятому Евангелию от св.Фомы”

“Если вы не воевали внутри, вы будете воевать вовне. Если вы воевали внутри и стали победителем, то война вовне прекратиться”.

 

“…раз вы победили себя, ваша борьба с другими немедленно прекращается, потому что эта борьба с другими – только уловка, чтобы избежать внутренней борьбы”.

 

“С сердцем вы индивидуальны, одиноки; с головой вы – часть общества”.

 

“Общество не дало вам жизнь, оно дало вам только “одежду”. Общество не дало вам Я, оно дало вам эго”.

 

“Лишь понмание проблемы является решением. Вы понимаете проблему, проблема исчезает”.

 

“Если у вас есть трон, рано или поздно вас с него свергнут”.