Заради чого ВИ працюєте?

Заради чого ВИ працюєте? Дехто працює заради грошей, а дехто – заради самої роботи. Першим задоволення приносить результат, фінансовий результат. Другим – сам процес. Других у моєму житті зустрічається значно менше. Я зустрічав людей, які кажуть що їм подобається і процес, і результат. Але при цьому вони зауважують, що робота, яка не приносить гроші, їх не влаштовує.

Якщо зважити на час, який ми витрачаємо на процес і на результат, то перевага буде на боці процесу. На те, щоб отримати зарплату люди взагалі час не витрачають. Вона просто зараховується двічі на місяць на рахунок в банку. А от на сам процес ми витрачаємо п’ять днів на тиждень по вісім годин. І якщо нехтувати процесом, тобто працювати заради грошей, не отримуючи при цьому задоволення від самої роботи, то неважко порахувати, скільки часу ми живемо без цього самого задоволення.

Тест для цього дуже простий: якщо вечір п’ятниці ВАМ приємніший за понеділковий ранок, то задоволення ВИ отримуєте точно не від роботи, а від її відсутності у ВАШОМУ житті.

 

То заради чого ВИ працюєте?